داروخانه کیهان


هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را با ما در میان بگذارید

keyhanpharmacy@gmail.com

با ما در تماس باشید

88277635 - 021

آدرس

تهران : گیشا , کوی نصر , کوچه دوم , پلاک 23 , داروخانه کیهان2018-07-14 20:27:21 بازدید: 403

معرفی مکمل ها

سلام مطلب امروز ما بسیار کاربردی هست چرا که در باره 2 ماده بسیار مهم و کاربرد های ان صحبت میکنیم :

 

مشکلی که خیلی از ما در طول روز به ان دچار میشیم کمبود انرژی هستش شاید از خودمون بپرسیم چه راهکار هایی برای مقابله با این مسئله هست . در واقع یکی از راهکار هایی که داریم مصرف ARGENINE , ASPARTATE هست که سبب بهبود عملکرد اندام های بدن از جمله بهبود فعالیت های عضلات , اعصاب و حتی سبب تقویت سیستم ایمنی میشود .

در واقع مصرف ARGENINE , ASPARTATE سبب مقاومت به خستگی میشود و در واقع روند ایجاد خستگی در بدن را به تاخیر میاندازد از جمله کاربرد های دیگر ARGENINE , ASPARTATE  ارتقای  ( PROMOTE ) هورمون رشد میباشد . حال اصلا هورمون رشد چیست ؟ و کاربرد ان در بدن چه میباشد ؟

در واقع هورمون رشد (Growth hormone ,  somatotropin ) یک هورمون پپتیدی بوده که وظیفه تحریک رشد , تولید مجدد سلول ها در بدن و ... میشود . 

بطور کلی کاربرد های مهم هورمون رشد در بدن : 

1 ) سبب افزایش سنتز پروتیین های بدن 

2 ) سبب افزایش میزان کلسیوم استخوانی 

3 ) افزایش لیز سلول های چربی 

4 ) افزایش حجم توده عضلانی 

پس تا اینجا وظایف هورمون رشد را بررسی کردیم و بیان کردیم که مصرف ARGENINE , ASPARTATE سبب ارتقای میزان هورمون رشد در بدن میشود .

از جمله کاربرد های دیگر ARGENINE , ASPARTATE کمک به کاهش مقاومت به انسولین و افزایش حساسیت به انسولین در افراد مبتلا به دیابت تیپ 2 میشود . 

یکی دیگر از فواید ARGENINE , ASPARTATE کمک به بهبود عملکرد قلب است چرا که در بدن تبدیل به نیتریک اکساید میشوند و این نیتریک اکساید سبب گشادی عروق شده و به بهبود جریان خون کمک میکند . پس اگر در نسخه پزشک قلب خود نسخه حاوی ARGENINE , ASPARTATE دیدید تعجب نکنید . 

کاربرد مهم دیگر ARGENINE , ASPARTATE افزایش قدرت و بهبود عملکرد عضلات است امروزه مشاهده میکنیم که بدن سازان در رژیم غذایی خود از این 2 ماده در کنار هم مصرف میکنند ( مکانیسم بهبود عملکرد عضلات در واقع از طریق بهبود خونرسانی به عضلات میباشد )

کاربرد های مهم دیگر ARGENINE , ASPARTATE : 

1 ) افزایش ایمنی بدن  , تسریع بهبود زخم ها 

2 ) کاهش علایم زوال عقل ( به دلیل اینکه با افزایش سن میزان نیتریک اکساید بدن و ارژنین بدن کم میشئد ) پس این فراورده در افراد مسن هم کاربرد دارد . 

 

 

KEYHAN

هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را با ما در میان بگذارید

آدرس : تهران - گیشا - کوی نصر - کوچه دوم - پلاک 23 - داروخانه کیهان

تلفن تماس : 88277635 - 021

ایمیل :keyhanpharmacy@gmail.com

logo-samandehi

Desing By adib-it Group